📷 Kontakt

Jsme Tomáš a Dana Kuthanovi z Českých Budějovice, kde máme také svůj ateliér. Fotografování se věnujeme již několik let a každý z nás má svojí vlastní specializaci. Dana fotí nejraději děti, rodiny a zvířata, zatímco Tomáš se cítí nejlépe při focení glamour a portrétní fotografie. Na svatbách nás ale vždy potkáte oba, protože svatby fotíme jako tým. Protože máme sami doma dítě, víme jak to někdy může být s našimi zlatíčky náročné a proto se nemusíte bát nás oslovit na rodinou fotografii.

Dana Kuthanová

E-mail:kuthanova.dana@gmail.com
Tel.:+420 730 848 354


Obchodní podmínky

Platné od 1. ledna 2017

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Objednání je možné telefonicky, e-mailem či přes Facebook. Objednáním se na focení automaticky potvrzujete přijetí těchto podmínek a jejich porozumění.

Aktuální cena focení je vždy uvedena v Ceníku a to i včetně dalších podmínek jako například délky focení či počtu fotografií.

Po skončení focení odesíláme náhledy nejlepších fotografií k vašemu výběru. Dle autorského zákona č. 121/2000 Sb. není bez souhlasu autora daného díla dovoleno náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat (např. odstraněním loga). Jsou ve vlastnictví fotografa a jsou určeny výhradně pro výběry fotek k úpravám. Fotografie, které jsou vám zaslány k výběru pro úpravu vybírá výhradně fotograf a jejich počet není konkrétně určen, vždy však zaručuje dostatečný a kvalitní výběr v rámci vámi zvoleného balíčku.

V ceně každého balíčku jsou pouze upravené fotografie ve formátu JPG, neupravené fotografie ani zdrojové RAW soubory nezasíláme.

Reklamce

Fotografie vyvoláváme u ověřených dodavatelů, které barevně sedí s nastavením našeho zkalibrovaného monitoru. Reklamace tištěných fotografií je tedy možná pouze na základě viditelné tiskové chyby jako jsou škrábance, pruhy atp. ne v barevnosti či světlosti/tmavosti daného tisku.

Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky.

Reklamace digitálních dat uložených na CD/DVD, USB flash je možná pouze na základě technické vady nosiče. V případě prokázání např. poškozených dat máte nárok na bezplatné dodání nového média s digitálními daty.

Vlastní vzhled a jeho nespokojenost s ním není v žádném případě důvodem k reklamaci fotografií ani digitálních dat na CD/DVD či USB flash. Klient je také srozuměn se skutečností, že výsledné poskytnuté služby jsou charakteristické odrazem reality skrze elektronická zařízení, reflektující osobitý vzhled věcí, krajiny a lidí. Estetická kvalita fotografií se vzhledem k této skutečnosti může různit a její hodnocení je ryze subjektivním aspektem.

Irony s.r.o., IČ: 01533606